Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości elementy małej architektury – MEBLE MIEJSKIE.

Meble miejskie- czym są?

Meblami miejskimi nazywamy wszystkie elementy małej architektury, takie jak: ozdobne słupki parkingowe, przęsła ogrodzeniowe i wygrodzenia, osłony drzew, ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, oraz elementy dekoracyjne związane z zielenią – ogrodnictwo przestrzenne jako elementy dekoracyjne i upiększające miasto oraz teren wokół posesji.

Z czego wykonywane są meble miejskie, takie jak stojaki rowerowe i słupki parkingowe?

Meble miejskie, w naszym wydaniu są zazwyczaj wyrobami całkowicie metalowymi lub łączonymi z innymi materiałami – jest tak zwłaszcza w przypadku takich elementów małej architektury jak stojaki rowerowe, śmietniki czy kosze na śmieci. Części metalowe mebli są wykorzystywane w przypadku elementów przeznaczonych do użytku zewnętrznego, ze względu na ich wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne Dzisiejsza technologia pozwala  także na to ich dodatkowe zabezpieczenie, np. poprzez cynkowanie ogniowe stalowych elementów konstrukcji, aby były bardziej odporne na korozję.

Dzięki stosowanym przez nas rozwiązaniom oraz umiejętnościom łączenia ze sobą różnych materiałów, wykonywane przez nas meble miejskie są nie tylko funkcjonalne, ale i wysoce estetyczne.  Nieustanny wzrost zapotrzebowanie na meble miejskie wykonane w konkretnym stylu, nowocześnie wyglądające i pełniące także funkcję dekoracyjną  wymusza wykorzystanie  nie tylko metalu ale także i innych materiałów. Jesteśmy w stanie wykonać elementy małej architektury stosując połączenia elementów metalowych z betonem, drewnem czy innym materiałem, takim jak m.in. kamień pośrednio przy udziale innych  firm w swoich specjalnościach.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego katalogu, dzięki któremu będą mogli Państwo zapoznać się ze stałą ofertą i wybrać elementy małej architektury idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Wytwarzane przez nas meble miejskie mogą być wykonywane także w oparciu o dokumentacje klienta – jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych.  Stosowane przez nas technologie pozwalają na wykonywanie mebli miejskich wg. Indywidualnych założeń i wymogów zleceniodawcy.

Meble miejskie – dlaczego warto w nie inwestować?

Odpowiednio dobrane elementy małej architektury będą tworzyć spójną całość z otoczeniem. Jako producent dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół w ich wykonaniu.

Meble miejskie to inwestycja na lata, szczególnie takie jak stojaki rowerowe czy słupki parkingowe. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na komforcie pracowników, zainwestuj w odpowiednie elementy małej architektury. Stojaki rowerowe są wręcz niezbędne w przypadku dużych miast.

Wybranie odpowiedniego producenta jest gwarancją, że meble miejskie będą wykonane w sposób staranny – wszystkie elementy z metalu, oraz innych materiałów są dokładnie zabezpieczane przed zużyciem, a także przed działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, wykonywane przez nas elementy małej architektury świetnie spełniają swoją rolę przez lata.

Meble miejskie, mogą stać się prawdziwą wizytówką miasta czy nawet regionu! Stosowanie konkretnego stylu przy  ich projektowaniu i zachowanie spójności w obrębie całego miasta w pozytywny sposób wpływają na ogólny wygląd miejscowości, a tym samym na odbiór jego mieszkańców.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje MEBLI MIEJSKICH z podziałem na typy i rodzaje zastosowania:

This post is also available in: ENDEFRRU

Karty katalogowe - słupki miejskie stałe i wyjmowane

Karty katalogowe - słupki parkingowe automatyczne i pneumatyczne

Karty katalogowe - strzemiona parkingowe

Karty katalogowe - kwietniki

Karty katalogowe - osłony pionowe drzew

Karta katalogowa - osłony poziome drzew

Karty katalogowe - kosze miejskie

Karta katalogowa - stojaki rowerowe

PolandEnglishGermanFrenchRussia