Jedną z gałęzi produkcji i usług są zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych we wszystkich systemach:

  • malowanie na mokro,
  • malowanie proszkowe,
  • cynkowanie ogniowe,
  • system duplex (cynkowanie + malowanie)
  • ognioochronne farbami pęczniejącymi.

Procesy przygotowania powierzchni, malowania, odbiorów jakościowych są zgodne z wymaganiami serii norm PN EN ISO 12944.  Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, które pozwala na przygotowanie i malowanie powierzchni w szerokim zakresie systemów malarskich. Wszystkie elementy konstrukcji przygotowywane są do spawania i malowania za pomocą śrutowania, czyli metodą strumieniowo-ścierną. Posiadamy 2 śrutownice turbinowe o możliwościach obróbki elementów o wymiarach 1500x1000mm i 2500x400mm. Dodatkowo po procesie spawania przed malowaniem wszystkie elementy są obrabiane ponownie poprzez śrutowanie w komorach śrutowniczych. Posiadamy dwie  komory o wymiarach 18x5x5m  i 14x3x3m pozwalające na właściwe przygotowanie konstrukcji. Do malowania używamy tylko profesjonalnego sprzętu wyprodukowanego przez wiodących producentów. Wykorzystujemy agregaty hydrodynamiczne oraz zbiorniki ciśnieniowe do natrysku farb.

Proces produkcyjny jest stale monitorowany przy pomocy przyrządów kontrolno – pomiarowych takich, jak mierniki warunków klimatycznych, grubościomierze, mierniki czystości powierzchni, komparatory itp.

Współpracujemy z inspektorami certyfikowanymi przez organizacje takie jak FROSIO, NACE, IMO SOLAS oraz IBDiM.

Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, że Grupa Metaltech-Piasecki stała się liderem w wykonywaniu tego typu zlecenia z naszym regionie.


 

This post is also available in: EN DE FR RU

Imię i nazwisko (wymagane) *

Email (wymagane) *

Telefon

Temat

Treść wiadomości

PolandEnglishGermanFrenchRussia