PLATFORMA PARKINGOWA NIEZALEŻNA METAPARK NS 2000S i NS 2000D


           Platforma przeznaczona jest do niezależnego parkowania 2 samochodów (NS 2000S) lub 4 samochodów (NS 2000D) na dwóch poziomach. Instalowana jest najczęściej w garażach budynków wielorodzinnych, obiektach biurowych i hotelowych oraz instytucjach publicznych, nie dysponujących odpowiednio ilością miejsc parkingowych. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskuje się dodatkowe miejsca przy takiej samej powierzchni hali garażowej.

            Wymogiem montażu platform parkingowych niezależnych na których samochody parkują na dwóch poziomach niezależnie od siebie, jest wykonanie zagłębienia w miejscu instalacji urządzenia. Ze względu na fakt, że obecnie produkowane samochody są coraz dłuższe, zaleca się przygotowania zagłębienia o długości min. 520 cm. Platforma przeznaczona jest do parkowania seryjnych samochodów osobowych typu sedan, hatchback, kombi o maksymalnych wymiarach 500x190x150-154 cm (długość x szerokość x wysokość). Platforma parkingowa może być instalowana jako pojedyncze urządzenie (dla 2 lub 4 samochodów) bądź układ zasilanych jednym agregatem hydraulicznym. Każda platforma posiada własny klucz patentowy przez co użycie jej przez osoby trzecie jest niemożliwe.

Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod typowe wymiary miejsc garażowych obiektów mieszkalnych lub innych.


ZALETY


  • dwa razy więcej miejsc parkingowych
  • parkowanie w sposób niezależny
  • mniejsza wielkość zagłębienia ograniczająca koszty inwestycji
  • stosowany w obiektach mieszkalnych, biurowych i hotelowych
  • niskie koszty utrzymania urządzeń
  • wysokie bezpieczeństwo obsługi
  • doskonale sprawdza się przy krótkoterminowym parkowaniu w obiektach publicznych

PLIKI DO POBRANIA


 

 

This post is also available in: EN DE FR RU

Imię i nazwisko (wymagane) *

Email (wymagane) *

Treść wiadomości

PolandEnglishGermanFrenchRussia