PLATFORMY PARKINGOWE


 Po więcej informacji zapraszamy na naszą nową stronę, poświęconą platformom parkingowym – WWW.METAPARK.PL


Poniżej prezentujemy naszą ofertę dotyczącą nowoczesnych systemów do parkowania samochodów – tworzymy wyjątkowe platformy parkingowe. Parkowanie na urządzeniach może odbywać się w sposób zależny (rodzinny) dzięki urządzeniom METAPARK Z 2000 oraz METAPARK ZP 2000, jak i niezależny bez udziału osób trzecich przy zastosowaniu platform parkingowych METAPARK NS 2000 lub N 2000. Systemy parkingowe z serii NS 2000 i N 2000 wymagają w miejscu montażu urządzeń, wykonania dodatkowych przegłębień w płycie hali garażowej.

Czym tak właściwie jest platforma parkingowa?

Platformy parkingowe przeznaczone są do parkowania samochodów na dwóch poziomach – platforma parkingowa pozwala uzyskać odpowiednio większą ilość miejsc parkingowych w zależności od rodzaju platformy parkingowej, przy tej samej powierzchni użytkowej garażu. Zakres zastosowań platform parkingowych obejmuje wielorodzinne budynki mieszkalne, obiekty biurowe i użyteczności publicznej, jak również coraz częściej budownictwo indywidualne.

System parkingowy pozwalające na parkowanie kilku samochodów piętrowo mają naprawdę wiele zalet. Inwestowanie w platformy parkingowe jest wyjątkowo opłacalne, zwłaszcza dla deweloperów i zarządców nieruchomości.

Główne zalety naszych rozwiązań:

 • Nasza platforma parkingowa daje możliwość kształtowania obiektów w tym przestrzeni urbanistyczno-architektonicznej
 • Obniżenie kosztów i czasu realizacji zamierzonej inwestycji – platformy parkingowe sprawiają, że nie ma konieczności budowy wielopoziomowych garaży
 • Zmniejszenie kosztów utrzymania garaży wyposażonych w nasze systemy parkingowe.
 • Wysoka jakość wyrobów, dzięki nowoczesnym technologiom obróbki metali potwierdzona wieloma certyfikatami nasze platformy parkingowe są doskonałej jakości, trwałymi konstrukcjami
 • Mobilności działań w zakresie dostosowawczym do istniejących warunków, a także w zakresie samych dostaw i montażu urządzeń w miejscu przeznaczenia jako producenta.
 • Platforma parkingowa to urządzenie, którego jesteśmy producentem, a nie firmą handlową czy pośrednikiem w sprzedaży.
 • Gwarantujemy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie napraw i konserwacji systemów parkingowych.

Atutem naszej Firmy są certyfikowane materiały, wysoce specjalistyczne maszyny i urządzenia, doświadczona załoga, która oferuje wysoką jakość usług, doradztwo na etapie projektu i montażu platform parkingowych, jak również ich późniejszego serwisu. Cały czas rozbudowujemy naszą ofertę o nowe systemy parkingowe, jak również dostosowujemy obecne do coraz to wyższych wymagań klientów

Jesteśmy gotowi na wyzwanie w każdym zakątku naszego kraju jak również Europy.

W przypadku pytań nasze grono specjalistów jest do Państwa dyspozycji – systemy parkingowe to nasza specjalność i z przyjemnością doradzimy Państwu w ich sprawie.


Kontakt z działem platform parkingowych:

e-mail: metapark@metaltech.pl
tel.  +48 697 161 166     lub   +48 609 930 051

This post is also available in: ENDEFRRU

  Imię i nazwisko (wymagane) *

  Email (wymagane) *

  Treść wiadomości

  PolandEnglishGermanFrenchRussia